PORTRÉTY Z JULISKYDaniel Tetour

Partneři

Rádi bychom vám nabídli možnost stát se partnerem jednoho z nejúspěšnějších fotbalových celků v historii Československa. FK Dukla Praha stále patří k významným sportovním klubům – ať už na půdě České republiky, tak za jejími hranicemi. Díky úspěchům ze 60. a později z 80. let má náš klub zvuk v Evropě i na americkém kontinentu. Fotbal je v českém prostředí stále sportem číslo jedna - se statisíci registrovaných hráčů a diváků u televizních obrazovek. Skrze náš klub vám nabízíme možnost prezentace buďto jednorázové nebo celosezonní v rámci oficiálního partnerství. Proč se stát partnerem FK Dukla Praha?

• tradiční a třetí nejúspěšnější klub v československé historii
  • „A“ mužstvo prezentující se atraktivním herním pojetím
  • spojení s klubem, který se prezentuje jako rodinný
  • kladen velký důraz na výchovu mladých hráčů a hráček – možnost spojení s mládežnickým fotbalem
  • individuální přístup k požadavkům každého partnera
  • široká škála prezentace vaší společnosti

V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat na emailu: smiro@fkdukla.cz

Kompletní nabídku v PDF můžete stáhnout  ZDE. Full offer in PDF format download HERE.

Generální partner
Hlavní partner
Mediální partner
Oficiální dodavatel

Generální partner

CARBOUNION BOHEMIA

Skupina Carbounion je největším nezávislým obchodníkem s uhlím a elektřinou a dodavatelem plynu na českém trhu. Svými aktivitami pokrývá celý palivo-energetický řetězec - od obchodu s černým a hnědým uhlím a jeho zpracováním až po dodávky elektrické energie a plynu. Má také významný podíl na středoevropském trhu s energetickými komoditami.

CARBOUNION BOHEMIA, spol. s r. o.
Václavské náměstí 846/
Praha 1 - Nové Město 110 00, Česká Republika
www.carbounion.cz

Hlavní partner

CARBOSPED Adidas
Top4Football Fides
HET NH Prague

Mediální partner

Šestka SportMěBaví.cz
Náš region

Oficiální dodavatel

PEPSICO CZ s.r.o. Ondrášovka

AAA AUTO Pražská teplárenská, a. s. O2 Sport
Argument Čechymen  PEPSICO CZ s.r.o.
Koh-i-noor Sportprogres s.r.o. VÝROBAPRO.CZ
Ortika, a. s. Praha 6 INDECO