PORTRÉTY Z JULISKYŠtěpán Koreš

Ptejte se: Ondřej Kušnír

Nestačí vám odpovědi hráčů na novinářské otázky a rádi byste se sami zeptali na něco, co vás opravdu zajímá?

Od 4. května můžete své dotazy zasílat pravému krajnímu obránci, Ondřejovi Kušnírovi.

Své otázky můžete zasílat do 31. května. Odpovědi zveřejníme v první polovině června.

Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text příspěvku:
jméno:
Otázky | Odpovědi

Zobrazuji otázky 1 - 7 z 7 otázek v této kategorii celkem.

6. 6. 2017, 16:24

Ahoj Ondro jak ses u nas v Dukle spokojenej a jak se tesis na novou sezonu
19. 5. 2017, 23:18

Jak se ti hrálo ve Spartě ?
Čany
19. 5. 2017, 19:04

Ahoj,co podle tebe chybi Dukle k tomu,aby mohla hrat o vyssi pricky?Koho by si doporucil do tymu na posileni (realisticky,Messiho si umi predstavit kazdy... :-D )?P.S. Jak si uzivas malou?Necha te vyspat? :-)
SlovanLiberec (dadalinhy@email.cz)
19. 5. 2017, 18:39

Jak bys ohodnotil svou dosavadní kariéru? Komu budeš přát ve finále Ligy Mistrů? Jak se ti líbilo v Liberci? Vysněný klub, ve kterém jsi vždycky chtěl hrát? Kdyby se naskytla příležitost jít ještě do nějakého předního klubu v Česku (Sparta, Plzeň, Slavie) šel bys tam nebo bys setrval ve svém současném působišti? Díky za odpovědi:)
pápa
17. 5. 2017, 15:46

zdravim, zajimalo by me, jestli hraci soucasne dukly vnimaji slavnou historiji tohoto klubu a snazi se byt hrdi na svuj klub. jak to mas ty? diky za odpoved.
Pražský fanošek
13. 5. 2017, 08:48

zdravím doufám ze Slavii necháte vyhrát
Kouk