PORTRÉTY Z JULISKYMarek Hanousek
    FANSHOP

Fanoušci

Po pauze naposledy na sever

pondělí 9. 10. 2017 | Redakce

logo Po reprezentační přestávce pokračuje běžný fotbalový ligový život a žlutovínové barvy přivede na letošní poslední výjezd severním směrem, tentokrát do Liberce. Tam se U Nisy potkáme s místní modrou ekipou.


Zavoní nám Haná bodově?

pondělí 18. 9. 2017 | Redakce

logo


Krátký výlet za Ježkem

pondělí 4. 9. 2017 | Redakce

logo


Rozstřílíme se konečně na Střelnici?

pondělí 14. 8. 2017 | Redakce

logo


Po dvou měsících opět Teplice

pondělí 31. 7. 2017 | Redakce

logo Když jsme do severočeského lázeňského města jeli naposledy, začínalo parné léto, rozhodnuto nebylo o titulu ani o našem konečném umístění, a v ochozech jsme prožili nejen loučení Štěpána Vachouška, ale také žlutovínovou euforii z Preislerova gólu v poslední minutě nastaveného času.


​Konečně na fotbal… A pořádný!

pátek 21. 7. 2017 | Redakce

logo Los byl letos k Dukle velmi vstřícný a hned v prvním kole nás posílá do Štruncových sadů dobývat moderní pevnost vicemistrovské Plzně. To jednak znamená, že se stejným soupeřem budeme doma na jaře celou ligu uzavírat, jednak také to, že se s Plzní setkáme dřív, než si všechny její letní změny „sednou“. A v mezidobí mezi klíčovými zápasy s inkognito Steauou, které Viktoriánům jistě seberou další síly. A hned po skončení jejich výsledkově nepovedené letní přípravy. A s řadou opor v lékařské péči. No zkrátka, chceme-li si někdy z Plzně nějaké ty body přivézt, právě teď je k tomu přímo ideální příležitost.Další stránky
123456>>
 


Fotogalerie


Partneři klubu

carbounion.czadidas.cztop4football.czfides.cz
carbounion2sportprogres.cznh-hotelsHET