PORTRÉTY Z JULISKYDaniel Kotek

Ženský tým

Týmové foto

kolodatumdomácíhosté
6. so 23. 9. 2017 Dukla Praha Viktoria Plzeň1:0(0:0)
7. ne 1. 10. 2017 Sparta Praha Dukla Praha15:00

Ženy přemohly Plzeň

neděle 24. 9. 2017 | Redakce

logo Sobotní dopoledne přineslo souboj o důležité body. Ve vzájemných zápasech Dukly a Plzně mnoho branek nepadá a ani toto utkání nebylo výjimkou.

Patronky týmů se rozjíždí

středa 6. 9. 2017 | Redakce

logo Vysněné bylo převedeno k činům. Přes letošní léto se podařilo spustit projekt Patronky týmů. Hráčky z A týmu budou pravidelně navštěvovat tréninky našich mladých nadějných baletek. Lenka Dolejšová to celé odstartovala, vše se osvědčilo a jdeme do toho ve velkém.

Ženy porazily Lokomotivu Brno

neděle 3. 9. 2017 | Redakce

logo Ve čtvrtém kole sezony se podařilo domácím fotbalistkám konečně zvítězit a po výhře 3:1 se odpoutaly ode dna ligové tabulky.

Ženy nedokázaly bodovat ani v Hradci

neděle 27. 8. 2017 | Redakce

logo 3. kolo 1. ligy žen ukončil duel celků z posledních míst tabulky. Hráčky Dukly hostil domácí Hradec Králové.

Ženy si připsaly další porážku

sobota 19. 8. 2017 | Redakce

logo Ani ve druhém ligovém zápase nezískaly naše fotbalistky žádný bod. Na domácím trávníku podlehly Liberci 0:3.

A tým žen vstup do ligy nezvládl

neděle 13. 8. 2017 | Redakce

logo První zápas se našim fotbalistkám nepovedl, jelikož na hřišti úřadujících mistryň prohrály 10:0.

Další stránky
123456>>

P Tým Tým Z S B
5. FC Slovan Liberec 6 8:22 7