PORTRÉTY Z JULISKYOndřej Kušnír

Juniorka

kolodatumdomácíhosté
11. ne 15. 10. 2017 Hradec Králové Dukla Praha3:4(1:1)
12. ne 22. 10. 2017 Teplice Dukla Praha

Juniorka zvítězila v Hradci 4:3

neděle 15. 10. 2017 | Redakce

logo Divoké utkání sehrála juniorka na půdě Hradce Králové. Ještě 11 minut před koncem zápasu prohrávala Dukla 2:3, ale díky brankám Krále a Kovaľa dokázala utkání v samém závěru otočit a připsat si ohromě cenné vítězství.

Juniorka doma nestačila na Příbram

neděle 1. 10. 2017 | Redakce

logo Ačkoliv hráči Dukly po prvním poločase drželi vedení 2:1 díky trefám Brabence a Brejchy, zásluhou třech branek inkasovaných během 11 minut ve druhé půli nezískali proti Příbrami ani bod.

Juniorka prohrála v Plzni

neděle 24. 9. 2017 | Redakce

logo Hráči Dukly vstoupili do utkání velmi dobře a po brance Djuranoviče vedli. Viktoriánům se ale ještě v prvním poločase podařilo otočit vývoj skóre a ve druhém definitivně zvrátit zápas na svoji stranu.

Juniorka prohrála se Slavií

neděle 17. 9. 2017 | Redakce

logo Tvrdý direkt obdrželi hráči Dukly v utkání proti Slavii, které podlehli 1:6. Jediným úspěšných střelcem na straně domácího týmu byl Ondřej Brejcha.

Juniorka nestačila na Mladou Boleslav

pondělí 11. 9. 2017 | Redakce

logo Dukla na půdě Mladé Boleslavi rychle prohrávala a do poločasu inkasovala ještě druhý gól. Snižující trefa na 3:1 z kopačky Adama Vlčka již na konečně dělbě bodů nic nezměnila.

Juniorka doma podlehla Jablonci

neděle 3. 9. 2017 | Redakce

logo Dukla doma nestačila na Jablonec a podlehla mu jednogólovým rozdílem. Hostující celek se tak raduje ze svých prvních bodů do tabulky Juniorské ligy v této sezoně.

Další stránky
123456>>