PORTRÉTY Z JULISKYPetr Malý

A-tým

Týmové foto

kolodatumdomácíhosté
přát.st 17. 1. 2018 1. FC Norimberk Dukla Praha2:1(0:0)
přát.so 20. 1. 2018 FC Cottbus Dukla Praha14:00

Mario Holek: V záloze jsem se musel rozkoukávat

čtvrtek 18. 1. 2018 | Redakce

logo Ve středu odehrála Dukla utkání s Norimberkem, kterému podlehla 1:2, naši hráči ale předvedli dobrou hru i gólové šance. Mario Holek odehrál celý zápas, v prvním poločase nastoupil nezvykle v záloze.

Z Norimberku s prohrou 1:2, Dukla předvedla bojovný výkon

středa 17. 1. 2018 | Redakce

logo Ve středu od 14:00 hodin hrála Dukla s 1. FC Nürnberg z bavorského Norimberku. Náš soupeř nastupuje ve druhé německé Bundeslize, kde nyní drží třetí místo tabulky a ztrácí jen jeden bod na první post. Dukla s Norimberkem držela krok, nakonec prohrála 1:2.

Dukla porazila Neugersdorf 2:0

sobota 13. 1. 2018 | Redakce

logo Druhé přátelské utkání a druhý výsledek 2:0, tentokrát však ve prospěch Dukly. Svěřenci trenéra Hynka si na umělé trávě v Mladé Boleslavi poradili s německým FC Oberlausitz Neugersdorf zásluhou gólů Brandnera a Holendy, které oba padly již v prvním poločase. V týmu soupeře, který hraje čtvrtou nejvyšší německou soutěž, jsme narazili hned na několik známých hráčů, kteří ještě nedávno působili v české první lize.

Marek Hanousek: Do měsíce bych mohl trénovat s týmem

středa 10. 1. 2018 | Redakce

logo Dukelský kapitán Marek Hanousek v rámci rekonvalescence po zranění kolene stále trénuje individuálně, nebude ale trvat dlouho, kdy ho lékaři a kondiční trenér Lukáš Stránský pustí do plné zátěže.

Jaroslav Hynek o přípravě s Lipskem: Zkušenosti jsou k nezaplacení

pondělí 8. 1. 2018 | Redakce

logo Dukla si ze sobotního zápasu v Lipsku odvezla porážku 0:2, měření sil s bundesligovým soupeřem ale nemusí litovat. Trenér Jaroslav Hynek po zápase chválil tým za podaný výkon, pozitivní hodnocení našeho výstupu jsme sklidili i od protihráče a médií.

Dukla podlehla silnému Lipsku 0:2

sobota 6. 1. 2018 | Redakce

logo V krásné moderní Red Bull Areně v Lipsku, v níž náš soupeř RB Leipzig hraje své domácí bundesligové zápasy, se konalo první přípravné utkání Dukly v zimní pauze. Pátému celku nejvyšší německé soutěže náš tým podlehl 0:2.

Další stránky
123456>>