PORTRÉTY Z JULISKYBranislav Miloševič

A-tým

Týmové foto

kolodatumdomácíhosté
30. so 27. 5. 2017 Teplice Dukla Praha0:1(0:0)

Dukla se v Teplicích rozloučila se sezonou vítězně!

sobota 27. 5. 2017 | Redakce

logo Dukla absolvovala v Teplicích skutečně náročný zápas, který v závěrečných vteřinách rozhodl střídající Preisler. Přes 10 tisíc diváků během a po konci utkání aplaudovalo loučící se legendě nejen teplického fotbalu, Štěpánu Vachouškovi.

V posledním kole nás čekají Teplice

čtvrtek 25. 5. 2017 | Redakce

logo Utkání 30. kola nabídne zajímavý souboj na stadionu Na Stínadlech. Zde se utká sedmá Dukla s pátými Teplicemi. A čím bude tak zajímavý? Oba sobotní soupeři si mohou o jednu příčku polepšit a pro Teplice by tento krok vpřed byl velmi důležitý, dostaly by se do předkola Evropské ligy.

Daniel Tetour a Michal Bezpalec v nominaci reprezentace U21 a U20

středa 24. 5. 2017 | Redakce

logo Ve čtvrtek 25. května oznámil nominaci na závěrečné soustředění před mistrovstvím Evropy, trenér Vítězslav Lavička. Mezi nominovanými je i středopolař Daniel Tetour. Nominaci na reprezentační sraz obdržel i Michal Bezpalec, s výběrem do 20 let ho čeká utkání proti Kypru.

V posledním domácím zápase si Dukla poradila se Zlínem

sobota 20. 5. 2017 | Redakce

logo Závěrečné domácí utkání ročníku skončilo pro Duklu vítězně. Zlín i díky řadě absencí ve své sestavě nekladl přílišný odpor a vycházel především z dobře vystavěného bloku. Ten se Dukle podařilo překonat jednou zásluhou Jana Holendy. Domácí se tak díky zaváhání Jablonce posunuli na 7. příčku pouze o jeden bod právě za vítěze poháru.

Rozloučení se sezonou na Julisce obstará zápas se Zlínem

úterý 16. 5. 2017 | Redakce

logo Juliska v sobotu přivítá ligové utkání naposledy v tomto ročníku. Soupeřem Dukly bude Zlín, který se v tabulce nachází téměř na dosah. Vyválčený bod v dramatickém derby v Edenu nalil do žil hráčů Dukly notnou dávku odhodlání, které by mělo dopomoci ke třetímu domácímu vítězství v řadě.

Trenérské kvarteto prvního týmu prodloužilo s Duklou své smlouvy

pondělí 15. 5. 2017 | Redakce

logo Vedení klubu oznámilo, že v pátek 12. května podepsalo kvarteto trenérů Jaroslav Hynek, Pavel Drsek, Tomáš Obermajer a Lukáš Stránský smlouvu na 2 + 1 rok.

Další stránky
123456>>