PORTRÉTY Z JULISKYRadek Havala

A-tým

Týmové foto

kolodatumdomácíhosté
24. so 14. 4. 2018 Dukla Praha Slovan Liberec2:0(0:0)
25. so 21. 4. 2018 Slovácko Dukla Praha17:00

Záchranářský souboj se Slováckem

pátek 20. 4. 2018 | Redakce

logo Blíží se víkend, což znamená nové ligové kolo. V tom 25. Dukla odjede do Uherského Hradiště, kde se na Městském stadionu Miroslava Valenty utká s místním celkem 1. FC Slovácko. Zápas začíná v sobotu v 17.00 hodin.

Néstor Albiach: Pro Duklu udělám to nejlepší, co umím

úterý 17. 4. 2018 | Redakce

logo Španělský ofenzivní hráč Néstor Albiach v jarní části sezony hostuje na Julisce ze Sparty, kam v lednu loňského roku přestoupil právě z Dukly. Hostování tak pro něj bylo jakýmsi návratem domů. V sobotu poprvé nastoupil v základní sestavě a pomohl Dukle k výhře nad Libercem.

Důležitá domácí výhra nad Libercem

sobota 14. 4. 2018 | Redakce

logo Skutečně důležité tři body si v jarním sobotním večeru připsala Dukla v souboji s Libercem. Po bezgólovém prvním poločase udeřili domácí dvakrát ve druhém dějství, kdy se mezi střelce zapsali Schranz s Holíkem.

V sobotu hostí Dukla Liberec

pátek 13. 4. 2018 | Redakce

logo Slovan Liberec je dalším týmem, který Dukla přivítá doma na Julisce. Aktuálně třetímu týmu tabulky se po odchodu oblíbeného kouče Jindřicha Trpišovského dobře daří i pod novým trenérem Davidem Holoubkem.

Dukla se zúčastnila akce Kopeme za fotbal

čtvrtek 12. 4. 2018 | Redakce

logo Dukla se zúčastnila dalšího ročníku akce Gambrinus Kopeme za fotbal. V úterý navečer odjel trenérský štáb A týmu do nedalekého Buštěhradu, kde vedl trénink místního amatérského týmu SK Buštěhrad.

Sobotní zápas proti Slovanu Liberec

pondělí 9. 4. 2018 | Redakce

logo Do konce soutěže zbývá 7 zápasů a ve hře je tedy ještě 21 bodů. O první trojici z nich se v sobotu utká Dukla s Libercem, který zavítá na Julisku v roli papírového favorita.

Další stránky
123456>>