PORTRÉTY Z JULISKYMatúš Hruška

Týmové foto

Dukla ve stacionáři Letohrádek Vendula

úterý 12. 12. 2017 | Redakce

logoVe středu 6. 12. v podvečer se začal plnit zcela nový autobus Dukly mladými hráči a hráčkami tohoto klubu a jejich trenéry. Petr Fišar a Pavel Sedláček se svým týmem U16 a Ondřej a Maruška Havlasovi se zástupci ženských jedenáctek U15 a U18 vyrazili směr Horní Bezděkov.

Tým U 16 a jeho podzimní sklízení plodů

úterý 28. 11. 2017 | Redakce

logoNa sklonku podzimní části soutěže české divize mladšího dorostu, ve které hraje šestnáctiletý tým Dukly v kategorii U17 a bojuje o první příčku v tabulce, se hráči a trenéři sešli v mrazivém podvečeru v krásném prostředí archeologického parku v Liboci, aby doslova sklidili, co na jaře zaseli.

Program mistrovských utkání mládežnických družstev DUKLY - 25.- 26.11.2017

čtvrtek 23. 11. 2017 | Redakce

logoDerniéru podzimní části mistrovských soutěží mládeže obstarají o víkendu dorostenecká družstva.

U9: Miniliga

pondělí 20. 11. 2017 | Redakce

logoPoslední kolo miniligy hostil promrzlý, sněhem pokrytý příbramský areál Na Litavce.

Program mistrovských utkání mládežnických družstev DUKLY - 17.- 19.11.2017

čtvrtek 16. 11. 2017 | Redakce

logoO prodlouženém víkendu čekají mládežnická družstva DUKLY další mistrovské zápasy, po přípravkách, které zakončily podzimní část mistrovské soutěže minulý týden, se s podzimem rozloučí také oba týmy přeborových žáků.

U9: Derby proti Slavii

úterý 14. 11. 2017 | Redakce

logoV chladném sobotním odpoledni jsme změřili své fotbalové dovednosti s hráči pražské Slávie. V utkání měli kluci z Dukly obrovskou chuť. Byli rychlí, odvážní, kreativní, což se odrazilo i v dění na hřišti. Velké poděkování patří i rodičům, kteří v promrzlé sobotě kluky příkladně podporovali.

Další stránky
123456>>