PORTRÉTY Z JULISKYFrederik Bilovský

Novinky - U6 - Školička

O Školičce

Filozofie naší Školičky aneb Kluci a holky, pojďte si s námi hrát.

Pro nejmenší děti pořádáme v našem klubu fotbalovou Školičku. Do naší Školičky se můžou zapojit všechny děti, kteří mají chuť sportovat. Naše tréninky jsou zaměřeny především na všestrannou sportovní průpravu a jsou vedeny zábavnou formou. Do tréninků se snažíme zapojit gymnastiku, atletiku, koordinaci, obratnost, komunikaci, ohleduplnost, rychlost, trénink postřehu, odhadu, základní fotbalové dovednosti a mnoho dalšího. Tréninky probíhají dvakrát v týdnu a trvají 60 minut. Děti se mohou zapojit v průběhu celého roku.

Z dětí fotbalisti a fotbalistky teprve vyrostou. Nechme je si užít to, že jsou děti a mohou si hrát.

Cítíte to podobně? Vezměte svého juniora nebo princeznu a přijďte si s námi zahrát. Rádi Vás přivítáme mezi sebou.

Trenéři duklácké Školičky

Aktuálně z kategorie

U6: Školička -ŽLUŤÁSCI

18. 9. Na státní svátek 28.9.2027 se trénink NEKONÁ.

carbounion.czadidas.cztop4football.czfides.cz
carbounion2sportprogres.cznh-hotelsHET