PORTRÉTY Z JULISKYOndřej Kušnír

Novinky - Juniorka

Týmové foto

kolodatumdomácíhosté
17. ne 3. 12. 2017 Dukla Praha Mladá Boleslav1:1(0:1)
18. ne 18. 2. 2018 Slavia Praha Dukla Praha

Dukla ve stacionáři Letohrádek Vendula

úterý 12. 12. 2017 | Redakce

logoVe středu 6. 12. v podvečer se začal plnit zcela nový autobus Dukly mladými hráči a hráčkami tohoto klubu a jejich trenéry. Petr Fišar a Pavel Sedláček se svým týmem U16 a Ondřej a Maruška Havlasovi se zástupci ženských jedenáctek U15 a U18 vyrazili směr Horní Bezděkov.

Juniorka zakončila podzim remízou proti Mladé Boleslavi

pondělí 4. 12. 2017 | Redakce

logoDukelští hráči se na Julisce představlili naposledy v končícím kalendářním roce. Zásluhou přesné trefy Lohoydy remizovali se středočeským celkem 1:1 a připsali si do tabulky juniorské ligy šestnáctý bod v sezoně.

Tým U 16 a jeho podzimní sklízení plodů

úterý 28. 11. 2017 | Redakce

logoNa sklonku podzimní části soutěže české divize mladšího dorostu, ve které hraje šestnáctiletý tým Dukly v kategorii U17 a bojuje o první příčku v tabulce, se hráči a trenéři sešli v mrazivém podvečeru v krásném prostředí archeologického parku v Liboci, aby doslova sklidili, co na jaře zaseli.

Juniorka padla v Jablonci

neděle 26. 11. 2017 | Redakce

logoFotbalisté Dukly ztratili nabyté vedení z prvního poločasu a odjížděli ze severu Čech bez bodového zisku. Úspěšnými střelci v hostujících barvách byli Brabenec a Dancák.

Program mistrovských utkání mládežnických družstev DUKLY - 25.- 26.11.2017

čtvrtek 23. 11. 2017 | Redakce

logoDerniéru podzimní části mistrovských soutěží mládeže obstarají o víkendu dorostenecká družstva.

Juniorka otočila zápas proti Budějovicím

pondělí 20. 11. 2017 | Redakce

logoFotbalisté Dukly inkasovali jako první, když se prosadil budějovický Matoušek. Po změně stran však zavelel k obratu Brandner a čtvrt hodiny před koncem jej dokončil Brabenec. Dukla si tak dvě kola před zimní přestávkou připsala cenné 3 body.

Další stránky
123456>>