PORTRÉTY Z JULISKYOndřej Brejcha

U11: "Jedenáctka" se zúčastnila memoriálu Miroslava Šafářika

U17: První mistrovské utkání jsme zvládli vítězně

pondělí 21. 8. 2017 | Redakce

logo Na krásném hřišti v Ledvicích jsme sehráli první mistrovské utkání proti o rok mladším hráčům Teplic.

U16: V úvodním utkání divize mladšího dorostu tým U16 neuspěl na Tempu

sobota 19. 8. 2017 | Redakce

logo Na krásném novém trávníku Tempa jsme se potkali s velmi důraznou a tvrdou hrou, kterou jsme nedokázali přehrát naší kombinační hrou. Když už jsme si příležitosti vytvořili, nedokázali jsme je proměnit. Po rohovém kopu jsme šli do vedení, ale soupeř dokázal po našich chybách otočit a na zvrat už jsme neměli síly.

U15: První soutěžní utkání jsme odehráli na pražské Admiře

sobota 19. 8. 2017 | Redakce

logo .

U16: V memoriálu Vlastimila Marečka jsme postoupili do semifinálové fáze

pátek 18. 8. 2017 | Redakce

logo Na stadiónu v Dolních Počernicích jsme s žižkovskou Viktorkou odehráli 2. kolo poháru memoriálu Vlastimila Marečka. Po dramatickém a vyrovnaném průběhu, kdy utkání skončilo 3:3, se nám nakonec podařilo zvítězit po pokutových kopech a postoupit do semifinálové skupiny.

Další stránky
123456>>

WU18: Vysoká prohra na Slavii

neděle 13. 8. 2017 | Redakce

logo Dorostenky v sobotu odpoledne odstartovaly ligový ročník prvním zápase na Xaverově proti Slavii stejně jako ženský A tým.

WU18: Prohra o čtyři branky v Plzni

sobota 29. 7. 2017 | Redakce

logo Další přípravné utkání sehrály dorostenky v sobotu odpoledne na dobře připraveném trávníku v Liticích.

První zápas dorostenek přinesl dvanáct branek

čtvrtek 20. 7. 2017 | Redakce

logo Dorostenky po týdnu přípravy změřily síly s týmem 3. polské ligy. Utkání se sehrálo na Julisce ve středu v podvečer.

Starší žákyně se rozloučily turnajem v Klagenfurtu

úterý 27. 6. 2017 | Redakce

logo Ve čtvrtek v 10 hodin se na Julisce sešlo 18 děvčat, které vyrazily na United World Games do rakouského Klagenfurtu am Wörthersee. Na třídenním turnaji bylo v plánu 5 utkání ve skupině a první dva týmy se měly utkat ve finálovém klání na hlavním stadionu.

WU11: Konec dobrý, všechno dobré

úterý 27. 6. 2017 | Redakce

logo „Na konci každé cesty začíná další“, tak to řekl Kokorin a platí to i ve fotbalovém prostředí na Dukle. Sezona je u konce a nová začíná již v srpnu. Hráčky ročníku 2006 a 2007 spolu strávily krásný rok ve starší přípravce a příští rok je opět čekají nové party, nový kamarádi a nové výzvy.

WU9: Nejmenší fotbalistky Dukly hned ve dvou finále

pondělí 12. 6. 2017 | Redakce

logo 11. červen byl pro malé fotbalistky z Dukly svátkem fotbalu. Hned ráno si tým rozdělil dresy a vyrazil do bojů. Žluté dresy si mladší výběr oblékl na finálový turnaj minicupu. Vínové dresy dnes na sobě měly ty nejzkušenější hráčky mladší přípravky, které v Hlinsku spolu se svými staršími kamarádkami nastoupily do finálového turnaje starších přípravek.

Další stránky
123456>>