PORTRÉTY Z JULISKYMatúš Hruška

Týmy FK Dukla Praha

U17: Na výjezdu v Ostravě jsme sehráli ve dvou dnech dva přípravné zápasy

úterý 20. 2. 2018 | Redakce

logo V součtu obou utkání jsme vstřelili deset branek, proti Baníku jsme však díky otevřenosti hry tvrdě narazili.

U17: V mezistátní přípravě jsme na Julisce přivítali Ružomberok

čtvrtek 15. 2. 2018 | Redakce

logo Ve vysokém tempu hraný zápas jsme zvládli vítězně a již potřetí v zimní přípravě s výsledkem 5:4.

U17: Přátelské utkání TJ Tatran Rako Rakovník U19 - Dukla Praha U17 0:4

pondělí 12. 2. 2018 | Redakce

logo Přípravný zápas sehrála naše U17 s týmem TJ Tatran Rako Rakovník. Utkání skončilo naším vítězstvím 4:0.

U16: V poháru pana Marečka jsme ve velmi náročném utkání poprvé neuspěli

neděle 4. 2. 2018 | Redakce

logo Ve třetím kole poháru Vlastislava Marečka přijel na Julisku Baník Ostrava a naše kluky čekalo velmi náročné utkání. Na začátku hry navíc přišla sněhová bouře a hrálo se tedy na velmi kluzkém terénu. Po silném výkonu, kdy jsme byli patnáct minut před koncem blízko vyrovnání, jsme nakonec odešli poraženi v poměru 2:6.

U15: Patnáctka si poradila s Gliwicemi

čtvrtek 1. 2. 2018 | Redakce

logo .

U17: V přípravném zápase jsme doma přivítali polský tým z Gliwic

čtvrtek 1. 2. 2018 | Redakce

logo Se soupeřem jsme sehráli velmi otevřené ofenzivní utkání s divokým průběhem. Po obratu jsme se nakonec radovali ze zaslouženého vítězství.

Další stránky
123456>>

WU18: Podruhé za sebou jsme ve finále poháru

středa 21. 2. 2018 | Redakce

logo Netradičně ve středu místo klasického tréninku jsme na Julisce přivítali stejně staré hráčky z Edenu. Slavie byla jasným favoritem tohoto semifinále poháru.

Hráčky WU11 na turnaji Hradecký lvíček ukázaly, že hrát fotbal umí

úterý 13. 2. 2018 | Redakce

logo Fotbalistky starší přípravky se přes zimu herně rozvíjí díky zimní lize, kterou hrají systémem 7+1 venku, na umělce ve Střešovicích. V sobotu 10. 2. však zavítaly do haly v Hradci Králové, aby ukázaly, co se naučily.

WU13: Turnaje na Julisce se povedly

pondělí 12. 2. 2018 | Redakce

logo Na Julisce se v sobotu konal další miniturnaj mezi domácí Duklou, Teplicemi, Braníkem a Slavií. Týmy hrají poločas každý s každým a během dvou hodin tak mají všichni možnost odehrát zápas proti třem různým soupeřům. Zároveň se utkání hrají bez rozhodčího a je jen na samotných hráčkách, zda budou čestné a sportovně přiznají auty, rohy a podobně. Fair play by mělo být pro všechny samozřejmostí, a i toto je jeden ze způsobů, jak tomu hráčky učit.

Lednový turnaj škol v dívčím fotbale

středa 24. 1. 2018 | Redakce

logo Stalo se již tradicí, že Dukla Praha ženy pořádá několikrát ročně fotbalový turnaj pro žačky základních škol, zejména pak pro dívky z prvních a druhých tříd. Cílem je přivést co nejvíce dětí ke sportu, ukázat děvčatům, že i ony mohou hrát fotbal a být v něm dobré.

WU13: V novém roce poprvé na fotbalové akci

neděle 21. 1. 2018 | Redakce

logo Již dva týdny trénují hráčky WU13 a nyní se konečně dočkaly první fotbalové akce. V Radotíně se účastnily turnaje klučičích týmu, na kterém obsadily příjemné 5. místo, za nímž byly ukryty skvělé individuální i týmový výkon.

WU13: Turnaje na závěr sezony 2017

pondělí 11. 12. 2017 | Redakce

logo Mladší žákyně se v průběhu posledních dvou víkendů zúčastnily dvou halových turnajů. Hráčky byly rozděleny na dvě party, aby si každá z nich po konci sezóny zahrála alespoň jeden halový turnaj.

Další stránky
123456>>

Aktuálně z kategorie

U15: Měsíční plány_r.2003

29. 12. r. 2003_Měsíční plány

U6: Školička -ŽLUŤÁSCI

18. 9. Na státní svátek 28.9.2027 se trénink NEKONÁ.

U15: Fotogalerie_r.2003

5. 9. Fotogalerie_r. 2003