PORTRÉTY Z JULISKYBranislav Miloševič

FK DUKLA

Program mládežnických družstev DUKLY - 25.- 26.3.2017

čtvrtek 23. 3. 2017 | Redakce

logo Mistrovské soutěže mládeže jsou již v plněm proudu. Kromě ligových celků zasáhne do boje o mistrovské body také dorost U 18 v Pražském přeboru.

První dorost hostí Bohemians 1905

čtvrtek 23. 3. 2017 | Redakce

logo První dorost DUKLY hostí v sobotu v malém pražském derby vedoucí celek ČLD Bohemians Praha 1905.

Mladší dorostenci U17 v prvním soutěžním zápase jara narazili na Jablonec

úterý 21. 3. 2017 | Redakce

logo V sobotu přivítal Duklu na svém hřišti Jablonec. Ačkoliv dorostenci v polovině zápasu prohrávali 0:1, dokázali na začátku druhého poločasu vyrovnat, pak po dvou zaváháních Jablonec dvakrát skóroval a i když Nicolas Čermák, autor i první branky Dukly, snížil na 3:2. Další branku se našim hráčům vsítit nepodařilo a z Jablonce se vrátili bez bodu.

U14: V prvním domácím utkání jsme na Julisce přivítali Viktorku Žižkov

úterý 21. 3. 2017 | Redakce

logo Utkání plodné na branky a hezké fotbalové akce skončilo vítězstvím domácí Dukly. Na konečném skóre 3:1 se brankově podílel dvakrát Jan Barcal a jednou Milan Mareš.

U16: V prvním mistrovském utkání jsme podlehli Jablonci

pondělí 20. 3. 2017 | Redakce

logo Vyrovnané, avšak na šance chudé utkání rozhodla jediná gólová akce z 22. minuty. Mladší dorostenci v prvním mistrovském utkání jara prohráli s Jabloncem 0:1.

V prvním domácím ligovém duelu zvítězila “patnáctka” s Žižkovem

pondělí 20. 3. 2017 | Redakce

logo V deštivém počasí jsme začali aktivně a v podstatě celý první poločas jsme měli hru pod kontrolou. Z několika dobrých příležitostí jsme však až v závěru vytěžili jednu branku. Druhý poločas byl již herně vyrovnanější, přesto jsme si dokázali vytvořit další možnosti ke gólu a dvě z nich jsme využili.

Další stránky
123456>>

WU15: Žákyně odehrály zápas dvou poločasů

středa 22. 3. 2017 | Redakce

logo Do jarní části sezóny vstoupily starší žákyně zápasem s Pardubicemi. Utkání se odehrálo při nedělním odpoledni na umělé trávě na Julisce.

WU18: Domácí prohra s Pardubicemi

neděle 19. 3. 2017 | Redakce

logo Za vytrvalého deště jsme sehráli utkání na Julisce proti týmu z Pardubic.

WU18: Dobrý start do nadstavby

neděle 12. 3. 2017 | Redakce

logo Boje o sestup v dorostenecké lize začaly v neděli od 14:30 mezi Hradcem a Pardubicemi. Domácí Dukla hostila od 16:00 Zbrojovku Brno.

WU18: Prohra v Rakovníku

sobota 11. 3. 2017 | Redakce

logo V pátek 10.3.2017 v podvečerních hodinách naše juniorka sehrála přátelské utkání proti Rakovníku.

WU18: Sparta rozhodla až v druhém poločase

úterý 7. 3. 2017 | Redakce

logo V sobotu před obědem sehrály dorostenky poslední kolo základní části 1. ligy na umělém trávníku na Strahově proti vedoucí Spartě.

WU11: Medailová pozice na turnaji

neděle 19. 2. 2017 | Redakce

logo Starší přípravka se v sobotu ráno sešla k dalšímu halovému turnaji ve Zličínské hale. Hrálo se 4+1 na velké brány a protože dvě hráčky se bohužel musely na poslední chvíli omluvit, tak za Duklu nastoupilo celkem 7 holek. 10 týmů bylo rozděleno do dvou skupin po pěti týmech, k nám byli nalosovány Ďáblice - bílé, Lysá nad Labem, Ruzyně a pořádající klub FAAZ Praha.

Další stránky
123456>>