PORTRÉTY Z JULISKYTomáš Obermajer

Na trávě v Ruzyni s Viktorií Žižkov

Program mládežnických družstev DUKLY - 29.4.- 1.5.2017

čtvrtek 27. 4. 2017 | Redakce

logo Mistrovské soutěže mládežnických celků DUKLY pokračují o tomto víkendu dle následujícího harmonogramu. Program se protáhne až do pondělního svátečního dne, kdy mladší žáci předehrávají svá utkání ve Varnsdorfu.

První dorost se představí v Chrudimi

čtvrtek 27. 4. 2017 | Redakce

logo První dorost DUKLY zajíždí v sobotu do Chrudimi, kde se utká s aktuálně sedmým týmem průběžné tabulky ČLD. Chrudim v předcházejícím kole prohrála těsně na hřišti Sokolova v poměru 0 : 1.

Mladší dorost U17 odehrál utkání s Bohemians 1905

úterý 25. 4. 2017 | Redakce

logo Dobrý vstup do utkání, kdy Houha vstřelil první branku zápasu, nedokázali dorostenci udržet a prohrávali 1:3. V závěru sice snížili Kadlecem na rozdíl jedné branky, ale na vyrovnání už nedosáhli.

Mladší žáci U12 porazili Admiru

úterý 25. 4. 2017 | Redakce

logo Utkání 18. kola české žákovské ligy skupiny B skončilo body pro domácí Duklu.

Starší dorost porazil béčko Slavie

úterý 25. 4. 2017 | Redakce

logo V sobotním utkání na hřišti v Kazíně zvítězil starší dorost U19 2:1 nad Slavií.

Další stránky
123456>>

WU15: Žákyně na Prague Spring Cup 2017 třetí

čtvrtek 20. 4. 2017 | Redakce

logo První účast našeho týmu žákyň na Prague Spring Cup dopadla skvěle. Holky obsadily třetí místo a užily si společný prodloužený víkend. Turnaj se v České republice konal již po osmé a letos se ho zúčastnilo přes 70 týmů v různých věkových kategoriích.

WU18: Hradec zaslouženě bere všechny tři body

pondělí 17. 4. 2017 | Redakce

logo Poslední zápas před velkou reprezentační přestávkou jsme jely sehrát do Hradce Králové.

WU18: 3.místo na 8th Prague Spring Cup 2017

pondělí 17. 4. 2017 | Redakce

logo Přes Velikonoční prázdniny jsme sehrály mezinárodní turnaj 8th Prague Spring Cup 2017.

WU11: Noc a den ve fotbalovém deníku fotbalistek

středa 12. 4. 2017 | Redakce

logo V uplynulých dvou víkendech odehrála starší přípravka dvě domácí utkání. Nejdříve doma vyzvala ČAFC Praha a pak také Radotín. Do obou utkání nastoupilo mnoho děvčat, naše baletky tak sbíraly zkušenosti v utkání s kluky.

WU15: Propad v Pardubicích, výhra doma v Nuslích

pondělí 10. 4. 2017 | Redakce

logo O druhém dubnovém víkendu čekala v nadstavbě I. ligy starších žákyň naše holky cesta do Pardubic. O nedělním dopoledni holky poprvé zavítaly v rámci druhé ligy na domácí hřiště v Nuslích.

WU18: Pohár dorostenek pro Plzeň

pondělí 10. 4. 2017 | Redakce

logo V sobotu odpoledne se na Proseku odehrálo finále poháru dorostenek. V nečekaně vyrovnaném utkání zvítězila Plzeň v poměru 3:1.

Další stránky
123456>>