Dukla drží neporazitelnost i šesté kolo po sobě

1:1

(1:1)

10. kolo, Gambrinus liga 2013/14

FK Jablonec

Sestava domácí: Rada - Romera, Štetina, Božič (78. Vorel), Vrzal – Kalouda (65. Hanousek Marek), Gedeon, Hlinka - Néstor, Pospěch, Mareš (84. Malý). Trenér: Kozel.

Sestava hosté: Špit - Zoubele, Kysela, Beneš, Novák - Kubista, Loučka - Kopic (85. Vukadinovič), Vaněk (77. Piták), Třešňák - Hubník (90. Rossi). Trenér: Skuhravý.

• Branky: 11. Romera – 38. Hubník. ŽK: 79. Štetina - 64. Kubista. Rozhodčí: Orel – Jiřík, Kříž. Diváci: 2024.
Dohrávka desátého kola Gambrinus ligy skončila zaslouženou remízou 1:1. José Romera si odnesl ocenění za hráče utkání, zároveň celý tým prodloužil sérii neporazitelnosti na šest kol.

Luboš Kozel po utkání s Jabloncem: "Každý vycházel z toho, že jsem přivezli bod z Plzně a proto bychom měli porazit doma Jablonec. Já věděl, že nás čeká těžké utkání, že šanci mít můžeme, ale pouze když předvedeme srovnatelný výkon s tím v Plzni. Jablonec má zkušené a kvalitní mužstvo s mladými rychlostními typy hráčů, s rychlým přechodem do útoku, což nám mohlo dělat problém. Byl jsem spokojený se vstupem do utkání, podařilo se nám brzy vstřelit branku po standardní situaci, po ní jsme dostali relativní klid do hry a byli lepší. Bohužel jsme neuhlídali rohový kop, z kterého soupeř lacino vyrovnal a zase se to trošku otočilo. Na začátku druhé půle Jablonec pokračoval ve své aktivitě, od nějaké 60. minuty jsme převzali iniciativu, více jsme drželi míč a měli víc střeleckých příležitostí, ale když vám soupeř v 88. minutě nastřelí tyčku, tak ten bod musíme brát a asi byl zaslouženej."