1:1

(1 : 0)

22. kolo, U16 - mladší dorost B 2023/2024

FK Baník Most-Souš

Sestava domácí: Macháček (46. Pechar) – Novák, Habrych, Mellion – Slabý, Čvirk (46. Sixta), Kuntoš, Holub (70. Ježek), Ford (70. Sklenský) – Nový (46. Košatka), Slatinský

Sestava hosté: Hůla, Straňánek (46. Titlbach), Švec, Dobiáš, Bernard, Kotlár (46. Štandera), Džuban, Šebek (58. Studený), Čermák (73. Rjaska), Svítek (78. Fišer), Černý

• Branky: 8. Slatinský - 68. Černý
Poprvé na přírodní trávě na Suchdole jsme přivítali tým z Mostu.

Trenér Pavel Papež po zápase řekl: „Vstup do zápasu se nám tentokrát vydařil a již v 8. minutě jsme dokázali vstřelit branku. První poločas byl vyrovnaný herně, ale na brankové příležitosti vedl soupeř, kdyby je dokázal proměnit, určitě by skóre po prvním poločase nebylo 1:0. Naším pozdním přistupováním k soupeři jsme dovolili ohrožovat naši branku a kombinovat. V prvním poločase nám moc nefungovala komunikace, která se postupem času zlepšila. Ve druhém poločase jsme nechali soupeře zaútočit po naší standardní situaci a jeho protiútok nedokázali zastavit a bohužel jsme inkasovali. Šance, které jsme si vytvořili ve druhém poločase vytvořili, zůstali neproměněné a tak jsme se s Mostem rozešli smírně 1:1.“