(1:0)

5. kolo, 2.liga žen 2023/24

Skoblíková - Filipová, Votrubová(46. Majerová), Posledníková, Prošková- Stadlerová, Klomínková, Lišková - Holečková(46. Jindráková, 78. Kubátová), Pfeiferová, Ostrá (78. Pelíšková)

• Branky: 10. z pen. a 71. Boučková, 75. vlastní, 86. Demirel - 49. Prošková

Jan Skoupil, trenér: "Bojovné utkání plné osobních soubojů jsme začali velmi slušně, kdy se nám dařilo přesně zakládat hru od brankářky, ale bez výsledného efektu směrem dopředu. Poté přišla nešťastná situace,hra rukou v našem pokutovém uzemí a po penaltě za stavu 1:0 se do naší hry vkradla opět zbrkolst a nepřesnost. Do druhého poločasu jsme vstoupili velmi dobře a po rychlém útoku srovnali Proškovou na 1:1. Od této chvíle jsme byli aktivnější a tlačili se dopředu s vidinou dalšího gólu. Utkání rozhodla situace ze 71. minuty, kdy po sérii odražených míčů a nezajištěné situaci se za naší obranou objevila hráčka domácích a míč skončil po druhé v naší síti. O chvíli později jsme si dokonce vstřelili vlastní gól, po kterém už jsme neměli sílu s utkáním nic udělat. Z hlediska vývoje utkání je to pro nás krutý výsledek, když soupeř byl maximálně produktivní."