13. kolo, FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA 2023/24

MFK Chrudim

Šťovíček – Ullman (46. Vondrášek), Hašek, Peterka, Ludvíček – Moulis (72. Douděra), Kozel, Barac (90+1. M. Červenka), Šebrle (79. J. Jeřábek) – Matějka, Zeronik (46. Špatenka).

Floder – Borkovec (84. Kutík), Míka, Toml, F. Novotný – Skwarczek, Jan Řezníček – Záviška (74. D. Látal), Langhamer, Kosek (84. Hájek) – Huf.

• Branky: 77. Kozel, Rozhodčí: Kotala – Bureš, Mikeska, Střely na bránu: 2:3, Střely mimo: 5:3, Rohy: 8:5.
  • Diváci: 925
V rámci 13. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY se na Julisce představil celek MFK Chrudim. Po bezbrankové první polovině to dlouho vypadalo, že branka nepadne ani ve druhých pětačtyřiceti minutách. Dvanáct minut před koncem zápasu však ve prospěch Pražanů rozhodl přesnou střelou David Kozel.