Přípravné zápasy 2023/24: A tým

Lukeš – Novák, Běloušek, Mařík, Kašpar – Tlapa, Kapinus, Pech, Štěch – Uher, Arzberger.

Náhradníci: Pokorný, Hrdlička, Kašpírek, Pícha, Pineau, Bicenc, Sajtl, Vokurka, Voráček.

Štefan - Douděra, Hašek, Jelínek, Barac - Šebrle, Jeřábek, Lehký, Špatenka, Buchvaldek - Škoda

Sestava od 70. minuty: Štefan - Vondrášek, Peterka, Ullman, Ludvíček - Moulis, Hudec, Kozel, Zeronik, Hrubeš - Matějka

• Branky: 34. Hašek, 39. a 42. Šebrle, 54. Buchvaldek, 77. Matějka.
Hráči Dukly Praha zahájili společně se svým realizačním týmem v pondělí 10. července soustředění v Písku. Ve středu 12. července nastoupili k přátelskému utkání s třetiligovým výběrem FC Písek. Dukla zápas vyhrála pětigólovým rozdílem a domácím nedopřála gólovou radost (5:0). Svou první branku v dukelském dresu vstřelil obránce Dominik Hašek. Celé utkání za Duklu odchytal jednadvacetiletý brankář Jakub Štefan. V 70. minutě se došlo ke střídání všech deseti hráčů v poli.