PORTRÉTY Z JULISKYFilip Rada

Diskusní fórum

S Dukla Klubem za fotbalem do Brna

neděle 26. 3. 2017 | Redakce

logo​Letošní Apríl bude ve znamení fotbalu a jednoho z mála letošních jarních výjezdů – jedeme do Brna, kde bychom moc rádi navázali na podzimní domácí výhru a vrátili Zbrojovce ostudnou loňskou porážku.

Za Duklou opět do Hradce

čtvrtek 9. 2. 2017 | Výbor Dukla Klubu

logoZimní pauza se nezadržitelně blíží ke konci a po výsledkově povedené přípravě nastoupí obměněný kádr k prvnímu mistrovskému utkání na slavném a letitém Všesportovním stadionu v Hradci Králové, podle tvaru zdejších osvětlovacích těles familiárně nazývaném „Pod lízátky“.

Za Duklou na (zlínskou) Letnou

středa 23. 11. 2016 | Redakce

logoNa poslední venkovní ligový zápas Dukly v roce 2016 vyrážíme na Letnou. Ne však tramvají či procházkou – sousedské derby hrajeme až na jaře. Tentokrát se po půlroce vrátíme do Zlína, kde nás přivítá ten momentálně úspěšnější z obou „letenských“ klubů - alespoň co do ligové tabulky.

Dolů k (příbramským) dolům…

čtvrtek 27. 10. 2016 | Redakce

logoDalším venkovním utkáním ePojištění.cz ligy bude pro Duklu prestižní souboj v Příbrami. Ta zatím tone v hlubokých sestupových vodách, střílí jenom sporadicky, a i zkušení matadoři přihrávají spíše soupeři než vlastním útočníkům. Kde jinde bychom měli prolomit letošní prokletí venkovních nevýher, než právě u Litavky? A navíc, Příbrami rozhodně máme co vracet, přičemž i letos na jaře se zachránila i díky bodu, který s námi doma zázračně uhrála. Po Jihlavě nás tak čeká další souboj s týmem hrajícím o holé prvoligové bytí, a doufejme, že tentokrát se o něj bude muset prát bez jakékoli naší pomoci. No a my pojďme pomoci žlutému baletu do žlutovínového sektoru hostů osobně!

Pojeďte s námi do Boleslavi

pátek 23. 9. 2016 | Výbor Dukla Klubu

logoPo dvou domácích utkáních pod vedením nového trenéra odjíždí náš A-tým na hřiště nedaleké Mladé Boleslavi. Nejde o našeho úplně nejoblíbenějšího soupeře, z poslední doby je však bilance spíše slušná.

Doprovodný program pro utkání s Bohemians Praha 1905

čtvrtek 15. 9. 2016 | Redakce

logoFotbaloví fanoušci, kteří dorazí v sobotu odpoledne na stadion Juliska, se můžou těšit na bohatý doprovodný program.

Další stránky
123456>>