• Články dorost

• 25.11.2015

Víkend strávil mladší dorost v Olomouci

O tomto víkendu absolvovali oba týmy mladšího dorostu dvě dvojutkání s týmy Sigmy Olomouc a HFK Olomouc. Zápasy jim zpestřilo cestování vlakem, sledování zápasu našeho A-týmu se Sigmou i netradiční nocleh na faře v Dubu nad Moravou, spojený s prohlídkou místního kostela včetně barvitého výkladu místního pana faráře.

Hlavní náplní celého víkendu byla dvě dvojutkání proti místním týmům Sigmy Olomouc a HFK Olomouc.

SK Sigma Olomouc U17 - FK Dukla Praha U17 1:2 (1:1) | HFK Olomouc U17 - FK Dukla Praha U17 2:5 (2:2)
Branky: 2x Lauko, 2x Bažo, Kubů, Kott, vlastní.

SK Sigma Olomouc U16 - FK Dukla Praha U16 3:0 (2:0) | HFK Olomouc U16 - FK Dukla Praha U16 1:3 (0:1)
Branky: Bohdan, Fyman, Trávníček.

Víkend si kluci zpestřili mimo jiné i prohlídkou kostela v Dubu nad Moravou, kde Marek Kadlec z kategorie U16 všem návštěvníkům zazpíval.