• U17

• 29.01.2018

U17: V druhém týdnu přípravy jsme opět sehráli dva přátelské zápasy

Středeční zápas s Bohemians skončil remízou, sobotní utkání proti Táborsku jsme vysoko vyhráli.

U17 – Beohemian 1905 1:1 (1:0)

Branky: 17. Novotný.

Sestava: Šmejkal – Haniak, Peake, Březina, Matoušek – Jeřábek, Dostál, Bobok – Hrubeš, Novotný, Watkins.

U17 – Táborsko 12:0 (7:0)

Branky: 5x Hrubeš, 3x Novotný, 2x Zakharchenko, Březina, Dostál.

Sestava: Kundrát – Urban (70. Haniak), Bican, Peake (46. Březina), Mládek – Zakharchenko, Novotný (46. Dostál), Kozel – Jančí (67. Hrubeš), Kubeš, Ludvíček (70. Matoušek).

Tomáš Kulvajt: "V předchozím týdnu jsme i přes remízu a vítězství ve dvou zápasech sedmkrát inkasovali. Cíle byly do následujících zápasů jasné. Více se zaměřit při udržení aktivní ofenzivní hry na obrannou fázi hry. Proti Bohemians se nám naše cíle dařilo plnit jen z části. V defenzívě jsme hráli velmi pozorně a přes větší nebezpečnost soupeře jsme vědomě odvraceli šance soupeře. Vyrovnávací gól jsme inkasovali až v závěru po individuální chybě. V útočné fázi jsme však tentokrát tahali za kratší konec. V sobotním utkání proti Táborsku jsme si však vše vynahradili a s chutí odehraný zápas jsme vyhráli vysokým brankovým rozdílem."