• U17

• 20.02.2018

U17: Na výjezdu v Ostravě jsme sehráli ve dvou dnech dva přípravné zápasy

V součtu obou utkání jsme vstřelili deset branek, proti Baníku jsme však díky otevřenosti hry tvrdě narazili.

Baník Ostrava – U17 9:4 (4:3)

Branky: 11. Mládek (Matoušek, Dostál), 19. Kubeš (Hrubeš), 35. Jeřábek (Hrubeš, Mládek), 65. Dostál (Matoušek, Haniak).

Sestava: Šmejkal – Matoušek (60. Haniak), Bican (40. Peake), Březina (60. Bican), Mládek (60. Matoušek) – Kozel, Zakharchenko (60. Bobok) , Dostál (26. Jeřábek) – Hrubeš, Kubeš (60. Dostál), Novotný (40. Ludvíček).

Vítkovice – U17 2:6 (0:3)

Branky: 19. Matoušek (Dostál), 25. Dostál (Matoušek, Březina), 32. Ludvíček (Dostál), 51. Kubeš (Kozel, Ludvíček), 61. Kozel, 73. Peřina (Kozel, Jeřábek).

Sestava: Šmejkal (40. Štefan) – Haniak (40. Mejdr), Peake (40. Bican), Březina (60. Peake), Matoušek (60. Haniak) - Jeřábek, Bobok (40. Kozel), Zakharchenko (40. Kubeš) – Peřina (40. Hrubeš), Dostál, Ludvíček (60. Peřina).

Tomáš Kulvajt: "V zápase proti Baníku Ostrava se nám povedl kousek, který nedokázal žádný extraligový tým za celou podzimní část soutěže – vstřelit Baníku čtyři branky. Otevřenost v ofenzivní hře jsme však tvrdě zaplatili počtem obdržených branek. Poločasové skóre napovídalo vyrovnanosti utkání (4:3 pro Baník), v úvodu druhé půle jsme však v rychlém sledu třikrát inkasovali, což nakonec rozhodlo o vysokém vítězství domácího týmu, jehož vyspělosti jsme tentokrát nedokázali vůbec čelit. Po této studené sprše a noci ve spacákách jsme druhý den nastoupili proti Vítkovicím. Kluci k utkání přistoupili v ofenzívě stejně aktivně jako předchozí den, avšak s vyšší mírou zodpovědnosti v defenzívě. I díky tomu jsme zápas zvládli vítězně a po předchozím debaklu si před zpáteční cestou alespoň trochu spravili náladu."