• U11

• 21.08.2017

U11: "Jedenáctka" se zúčastnila memoriálu Miroslava Šafářika

"Pozvání z klubu FK Říčany na jejich pravidelný turnaj jsme s radostí přijali, a mohli jsme se poměřit s kvalitními soupeři a nakonec i skončit na hezkém 3 místě. V základní skupině se nám dařilo a po 3 vítězstvích a dvou remízách se nám povedlo postoupit do semifinále z prvního místa, kde na nás čekala Sparta Praha. Kluci se rozbíhali v turnaji pozvolně, ale každým zápasem byl jejich výkon lepší a lepší. Na zápas proti Spartě nastoupili kluci odhodlaně, ale náš výkon v prvních 10 minutách byl špatný a bez důrazu. Rychle jsme prohrávali o 3 góly a kluci chvilku nevěděli, jak zareagovat. Po vstřelení našeho prvního gólu, se kluci najednou zvedli a druhá polovina zápasu byla velmi vyrovnaná a hrálo se nahoru-dolů. Bohužel se nám i přes několik šancí nepovedlo zápas otočit. V boji o 3 místo nás čekal tým Slovácka. V tomto utkání jsme podali velice dobrý a hlavně aktivní výkon a povedlo se nám vstřelit až 8 gólů. Zápas byl plný nasazení, bojovnosti a taky krásných gólů. Kluci předvedli v turnaji kvalitní útočnou fázi hry a povedlo se vstřelit pár hezkých gólů. I napadání po ztrátě míče se zlepšuje od zápasu k zápasu. Co ovšem nebylo v pořádku, byla prvotní reakce po obdržení branek v utkání proti Spartě. Svěsit hlavy dolů po 5 minutách zápasu není rozhodně to, co bychom chtěli u kluků vidět. Záhy se ale přesvědčili, že když zaberou, tak za jakéhokoliv stavu můžou průběh utkání změnit a doufám, že si na to vzpomenou, když se do podobné situace dostanou příště," hodnotil turnaj trenér Erik Čala.

Zápasy:

DU 11 – Hrušice 0:0

DU 11 – Mladá Boleslav 0:0

DU 11 – Roudnice n. Labem 3:1 (Sanders, Mikulík, Nedbal)

DU 11 – Kladno 1:0 (Mikulík)

DU 11 – Junior Teplice 2:1 (Portašík, Mikulík)

Semifinále:

DU 11 – Sparta Praha 2:5 (Krejzar, Kop)

o 3 místo:

DU 11 – Slovácko 8:1 (Mikulík 2, Hubička 2, Filip, Kolínek, Nedbal, Sanders)