• Stará garda

• 30.01.2018

Přátelské setkání bývalých hráčů

V pondělí 29. ledna 2018 se uskutečnilo v jubilejním roce od vzniku našeho fotbalového klubu (1. října – 70 let) přátelské setkání bývalých hráčů našeho ligového mužstva.

Mezi své bývalé spoluhráče – kamarády – se po dlouhé odmlce dostavil člen Klubu ligových kanonýrů Milan Luhový (nejlepší střelec první ligy v roce 1987/88, 24 branek, a v roce 1988/89, 25 branek). Přátelského setkání se účastnili tito bývalí hráči: Günter Bittengel, Jan Brumovský, Jan Fiala, Josef Jelínek, František Knebort, Karel Knesl, Vladimír Kocourek, Milan Luhový, Ivan Novák, František Smolík, Jiří Svoboda, Ivo Urban, Josef Vacenovský, PaeDr. Ivo Viktor.

Setkání se zúčastnili i funkcionáři FK Dukly Praha: Ing. Bohumil Paukner, Günter Bittengel, Jiří Blažek, Ing. Miroslav Mück, Jaroslav Materna (bývalý pilot – příslušník ČSLA, známý svým výrokem „S touto partou lítám rád!“) a Miloslav Jícha. Další setkání se uskuteční v měsíci únoru.