• Juniorka

• 02.05.2015

Potvrdí juniorka vítězství z Teplic?

Netradičně v neděli od 10:15 přivítá na Julisce juniorka Dukly mužstvo Táborska. Svěřenci Jaroslava Hynka tak mají možnost potvrdit tříbodový zisk z Teplic.

Táborsko je po 32 odehraných kolech na 19. místě tabulky Juniorské ligy. Bodový zisk mužstva, které obléká modrobílé dresy, je 23 bodů za sedm výher a dvě remízy. Ve 23 případech odcházeli hráči táborského mužstva ze zápasu poraženi. Skóre našeho nedělního soupeře je 34:117. V posledním zápase se ale hráči Táborska vyznamenali - remizovali totiž s prvním týmem tabulky - Zbrojovkou Brno v poměru 1:1.

Ale i Dukla má za sebou povedené utkání, v Teplicích naši mladíci zvítězili po brankách Manzii a Gajeckého 2:0. Po 33 odehraných zápasech má Dukla v tabulce Juniorské ligy 29 bodů za 8 výher, 5 remíz a 20 proher.

Pokud nebudete moci dorazit na Julisku, utkání můžete sledovat v online přenose.