• A-tým

• 23.08.2016

Očekávané derby se Spartou

Se Spartou není malých zápasů. Není třeba se speciálně motivovat, tohle je zápas, na který se těší úplně všichni. V neděli 28. srpna 2016 od 17,00 hodin hostí Juliska pražské derby mezi sousedy z Dejvic a z Letné.

Náš nadcházející soupeř neprošel v letní přestávce zásadním zemětřesením, které by se dotklo hráčského kádru. Jedinými ztrátami byly „italské“ odchody Krejčího se Schickem a v posledních dnech se k nim přidal i trucující příběh Tiémoka Konatého. Směrem do Sparty naopak zamířili navrátilec a zároveň reprezentant Michal Kadlec, baníkovský talent Daniel Holzer a před pár dny náš starý známý Vjačeslav Karavajev.

Právě na adresu „Karyho“ se po posledním sparťanském utkání vyjádřil trenér Zdeněk Ščasný. „Karavajev vypadal skvěle v tréninku a potvrdil to i v zápase. Splnil vše, co jsme chtěli. Hrál jednoduše a rychle dopředu. Hrál výborně a jsem s ním spokojený. Ještě se bude určitě zlepšovat,“

Sparta má díky účasti v evropských pohárech v probíhající sezoně odehraných více soutěžních zápasů. Co se týká ligových střetnutí, tak se Letenští postupně utkali se Slováckem, Teplicemi, Bohemians a Jabloncem s bilancí třech vítězství a jedné remízy.

Ve velmi živé paměti jistě stále je jarní souboj na Julisce s podivně hořkým závěrem, po kterém odešla Dukla poražena 1:2. V minulosti však dukláci ukázali, že v domácím prostředí dokážou Spartu více než potrápit a nejednou jí obrali o body. Za připomenutí především stojí přesně dva roky stará jednogólová výhra, kterou svým gólem zařídil Tomáš Berger.

Nedělní podvečer na Julisce tak slibuje bouřlivou atmosféru, která ke šlágru podobného ražení neodmyslitelně patří.

Vstupenky

Vstupenky na utkání jsou k dostání v online předprodeji v síti Ticketportal nebo v Dukla klubu na Podbabské 5, Praha 6 - Dejvice. Zde můžete nakupovat ve středu od 13 do 18 hodin nebo v pátek od 10 - 15 hodin. Po telefonické domluvě (+420 731 245 792) je možný i jiný termín nákupu.

Vstupenky budou samozřejmě k dostání i v den utkání na pokladnách stadionu.

Jak se dostat na stadion

Nejlepší MHD spojení je autobusem č. 131 na zastávku JULISKA. Autobus jezdí pravidelně ze zastávky Hradčanská (metro, linka A), případně z opačného směru ze zastávky Bořislavka (metro, linka A).

Trochu vzdálenější varianta přichází ze stanice NÁDRAŽÍ PODBABA. Ze zastávky Vítězné náměstí (stanice Dejvická, metro, linka A) na ni jezdí tramvaje č. 8 a 20. Zastávku zde mají i vlaky.