• Teribear hýbe Prahou

• 11.09.2015

OBRAZEM: Starší žáci U14 podporují 4 projekty Teribear. Přidejte se!

Hráči ročníku 2002 se účastnili běhu "Teribear hýbe Prahou aneb Prima den s medvědem." Podporují tak čtyři projekty, které si sami vybrali. Prozatím svým během přispěli více jak 50 tisíci korun a běhají dál. Přidáš se k nim?

"V tu středu se nás sešlo celkem 40. Kluci ročníku 2002, jejich rodiče, sourozenci a přátelé. Uběhli jsme společně 534,8 km a jelikož partneři projektu ve středu vyhlásili bonus a všechny naběhané kilometry do středeční půlnoci znásobili 10x, přispěli jsme naším během na námi vybrané 4 projekty částkou 53.480,-. V nočních hodinách ještě trenéři přidali dalších 20 km a někteří kluci ještě chodí běhat dál," s úsměvem prozrazuje vedoucí týmu Lenka Klečková.

Starší žáci tak zvou k účasti i další hráče našeho klubu všech věkových kategorií, trenéry, rodiče, sourozence, fanoušky - PŘIDEJTE SE K NÁM!

Akce trvá do 12. září 2015 v Letenských sadech blízko Metronomu, startovat můžete kdykoliv během dne či noci až do jejího ukončení v sobotu v 16 hodin. Trať je dlouhá 1 320 m a po zaregistrování a zakoupení čipu (100 Kč) jí můžete probíhat kterýkoliv další den či několikrát denně. Na stránkách projektu (www.teribear.cz) pak můžete sledovat, kolik už lidé naběhali a kolik peněz se pro projekty do této chvíle získalo.

Kdo jiný než sportovci by během měli pomoci pohnout  Prahou a přispět k prolomení bludného kruhu trápení. Vždyť některé děti i dospělí lidé prožívají víc bolesti než mohou unést. S naší pomocí může být lépe.