• Články mládež

• 22.11.2016

Naši hráči v mládežnických výběrech ČR

Na reprezentační sraz kategorie U18 odcestoval již v neděli Tomáš Lauko. V Dubaji Tomáše a jeho spoluhráče čekají dvě utkání se Spojenými arabskými emiráty. Javier Neruda zas odjel na několikadenní Společný kemp U15, kde hráče čekají dva zápasy s družstvy Trenčína.

Reprezentace do 18 let vyrazila v neděli na týdenní soustředění do Dubaje, kde sehraje dva zápasy se Spojenými arabskými emiráty. Zápasy se budou hrát ve čtvrtek 24. 11. a v sobotu 26. 11., oba od 16:40 hodin.

Pro svěřence trenéra Luboše Kozla to nebude první setkání s tímto soupeřem, Saúdové hráli v srpnu na Turnaji Václava Ježka, ve skupině vyhrálo vzájemný zápas české mužstvo 1:0 (více ZDE).

Nejmladší reprezentační výběr do 15 let se sešel na čtyřdenním soustředění v Uherském Brodě. V rámci kempu budou hrát dva zápasy s Trenčínem. Ve středu 23. 11. 2016, první od 11 hodin, druhý po skončení prvního od 13:15 hodin.