• A-tým

• 02.11.2012

Jan Pázler: V létě do Jablonce

Kluby FK Dukla Praha a FK Baumit Jablonec se dohodly na přestupu Jana Pázlera do prvoligového týmu Jablonce, kam se přesune po ukončení letošní sezóny. Do té doby zůstává v Dukle Praha na hostování.

„S vedením klubu Dukly Praha v tento moment potvrzujeme, že došlo k posunu Honzy Pázlera z Dukly do Jablonce. Tato událost nastala v letním přestupovém období. Bylo to na základě určité dohody mezi Jabloncem a Duklou, s tím, že Honza Pázler zůstane do 30. června 2013 v Dukle, pokud by se do té doby nestalo něco výjimečného. Plně věřím, že tady bude podávat výkony, které podával v minulých letech a přejeme mu do budoucna spoustu kvalitních výkonů i mimo Duklu. Nicméně první ligové kroky patří Dukle a věřím, že Honza bude mít na náš klub ty nejlepší vzpomínky.“ uvedl generální ředitel Michal Šrámek.