• Rozhovory

• 26.02.2015

Jakub Považanec před utkáním s Libercem v trochu "dovednostním" rozhovoru

Povede se navázat na bodový zisk z Brna? Na to nám odpověděl v krátkém rozhovoru pro klubový web Jakub Považanec, a aby to neměl tak jednoduché, dal si u toho rovnou pár "nožiček".

Kubo, potvrdíme zítra body z Brna?

Zápas to bude velmi těžký, protože Liberec má velmi dobré mužstvo, ale když budeme hrát stejně dobře jako v Brně, tak si myslím, že ho můžeme zdolat.

Pro tento zápas jsi v karetním ohrožení, budeš si dávat větší pozor?
Určitě budu, protože bych rád proti Spartě nastoupil, lehké to podle mě nebude, ale budu se snažit žlutou kartu nedostat.

Ve středu hřiště se v ligových utkáních ustálila trojice, kde figuruješ ty, Patrik Gedeon a Marek Hanousek, jaké máš zrovna ty úkoly?
Hrajeme na dva defenzivní a jednoho ofenzivního záložníka, nejdříve jsem býval já ten ofenzivnější, v posledních zápasech jsem spíše v defenzivě s Patrikem Gedeonem.

Prohlédnout fotogalerii