• Stará garda

• 16.05.2015

Internacionálové Dukly odehráli utkání v Branově

Internacionálové Dukly Praha nastoupili k utkání proti staré gardě Branova a na krásném hřišti zvítězili 4:2. Nicméně o výsledek zrovna nešlo, utkání se totiž odehrálo při příležitosti "Dne s Otou Pavlem."

Za Duklu nastoupili bývalí hráči, ale i současní členové realizačního týmu. V Branově si tak oblékli dres jedenáctinásobného mistra Tomáš Obermajer, Václav Samek, Luboš Urban, Oldřich Rott, Jan Suchopárek, Luboš Kozel, Jan Fiala či Günter Bittengel. "Bylo to báječný, sešla se skvělá parta kluků. Je fajn si připomenout Otu Pavla, jehož vztah k Dukle se samozřejmě projevil v jedné z jeho nejpovedenějších knížek, a ještě jsme si přitom zahráli fotbal. Diváci viděli hodně gólů, nikomu se nic nestalo, celý den se moc povedl," uvedl Václav Samek, který za Duklu odehrál 355 ligových zápasů.

Podobně se vyjádřil i Jan Suchopárek."Celý den bylo krásně a myslím, že jsme si všichni skvěle zahráli. Knížky Oty Pavla jsou velká romantika, což vyplývá ze zdejšího okolí. Podle mě by si ho měl každý projít a trochu tu zdejší atmosféru, která je popsána v jeho knihách, do sebe vstřebat."

Prohlédnout fotogalerii