• A-tým

• 24.07.2014

Informace k pátečnímu utkání

Utkání s Baníkem, tudíž i první kolo SYNOT ligy je za dveřmi, v následujících bodech chceme návštěvníky utkání informovat o organizačních záležitostech k pátečnímu duelu.

• Prodej permanentek: Kdo si ještě nestihl zakoupit permanentku, může tak udělat před utkáním s Baníkem Ostrava na pokladně číslo 1, která bude otevřena od 19:00. Na pokladně nebudete moci zakoupit pouze VIP permanentku.
  • Uplatnění voucheru k permanentce: K permanentní vstupence dostává každý, kdo si ji zakoupí, voucher na podepsaný plakát "A" týmu. Poukaz budou moci všichni fanoušci uplatnit ve druhé polovině srpna - tedy buďto prostřednictvím vyzvednutí na sekretariátu klubu nebo při domácím utkání se Spartou
  • Hlasatel z Julisky v novém: Zásadně jsme změnili podobu Hlasatele z Julisky, který bude nyní k dostání na pokladnách klubu a ve fanshopu vedle hlavní tribuny. Cena nového Hlasatele je 20 Kč a je slosovatelný. Každý zápas mohou návštěvníci stadionu Juliska vyhrát zajímavé ceny!
Stadion bude otevřen od 19:00.