• A-tým

• 07.02.2017

Generálku odehraje Dukla proti Anži Machačkala

Dvě přípravná utkání, dvě výhry. Mužstvu Dukly se na soustředění v Turecku daří. Poslední zápas před startem ligy odehraje proti jedenáctému celku ruské první ligy Anži Machačkale. Generálka se bude hrát ve středu 8. února 2017 od 14,00 (SEČ).

Momentálně jedenáctý tým ruské Premier ligy koupil v roce 2011 dnes již bývalý vlastník Kerimov. Tým se brzy zařadil ke špičce ruské ligy a hrál evropské poháry. Po dvou letech ale přišly finanční problémy a Machačkala po prodeji největších hvězd sestoupila. Další sezónu se však probojovala zpět.

Tehdejší fotbalový „boom“ v Anži Machačkala zažil náš útočník Jan Holenda, který zde působil od zimy 2010 do léta 2012 a v jejím dresu odehrál 44 zápasů a dal 11 branek.

Ruský tým vedl do konce roku 2016 bývalý trenér české reprezentace Pavel Vrba. V zimní přestávce ho nahradil ruský kouč Oleg Konovov. Ke změně nejen na trenérském postu došlo v prosinci po změně majitele klubu, jímž se stal bývalý vlastník konkurenčního klubu Dynamo Machačkala.

Utkání s Machačkalou začne ve středu 8. února 2017 v 14,00 (SEČ). Sledovat ho opět můžete na našem YouTube kanálu!!!