• 26.08.2015

Farma a hráči na hostování

Předposlední prázdninový víkend nepřinesl týmům, kde má Dukla své hráče, příliš bodů. Po jednom bodu získal tým Baníku Most, Baníku Sokolov a Varnsdorfu.

Baník Most nastoupil o víkendu k duelu 3. kola České fotbalové ligy proti Písku. Z utkání vyšel jako poražený po následném penaltovém rozstřelu po remíze 1:1. Patrik Gedeon odehrál celých 90 minut.

Sokolovští se už v páteční předehrávce kola FNL střetli s Graffinem Vlašim. Utkání skončilo remízou 1:1. Za Sokolov nastoupil na 60 minut Bidje Manzia. Ondřej Brejcha  a Ladislav Vopat, nastoupili za farmu Vlašimi, třetiligovou Čáslav, která v Tachově prohrála 2:4.

Varnsdorf, kde působí Jan Juroška, odehrál svůj druhý domácí zápas v rámci Duelu rivalů s Ústím nad Labem. Po dobře rozjetém zápase, však dokázali ústečtí dotáhnout dvoubrankové manko a remizovat 2:2.

Za Benešovskou farmu nastoupili o tomto víkendu hned čtyři hráči FK Dukla Praha. David Tetour, Pavel Čapek, Jan Micka a Patrik Svoboda. Bohužel se v tomto kole Benešovu nedařilo a vedoucímu týmu tabulky, Chrudimi, podlehli poměrem 1:4.