• Klub

• 11.04.2017

Fandi Dukle a ušetři doma za energii

Generální partner fotbalového klubu Dukla Praha připravil pro všechny příznivce zajímavé bonusy za věrnost. Zájemci mají možnost si užít levnější ceny energií a zejména řadu fotbalových dárků.

Pro všechny příznivce Dukly, kteří se nově stanou zákazníky Carbounion, je připraven zajímavý výběr z fotbalových odměn, jako jsou vouchery na občerstvení při utkáních Dukly, klubová šála, plakát „A“ mužstva, náramek s logem FK Dukla Praha a 2 vstupenky na libovolné utkání Dukly.

Hodnotné bonusy mohou získat hráči Dukly a jejich rodinní příslušníci, členové fanklubu FK Dukla, návštěvníci utkání a držitelé sezónních permanentek.

Carbounion nezapomíná ani na své stávající zákazníky, kteří jsou oddanými fanoušky týmu z Julisky. I ti se mohou přihlásit o svůj dárek a nebudou samozřejmě o nic ochuzeni.

Chci získat zajímavou odměnu