• Klub

• 27.11.2014

Dukla vydala originální kalendář, ke koupi i na utkání s Boleslaví

Vánoce se pomalu blíží a s nimi nový rok 2015. Spoustě z nás vyvstala otázka, co darovat svým blízkým pod vánoční stromeček a právě pro nás všechny má FK DUKLA praktické a zároveň unikátně provedené řešení, "čtecí" kalendář CELÁ DUKLA ČTE (I PÍŠE) autorky Zuzany Maléřové.

Jak kalendář vypadá?

Velikost  48 x 35 cm, celobarevný, tisk na křídě, 34 stran.

Co kalendář obsahuje?

Výpravný kalendář mapuje celoroční pořad spisovatelky Zuzany Maléřové Celá Dukla čte (a píše). Obsahuje fotografické reportáže ze čtení jednotlivých ročníků, téměř 90 autorských textů hráčů a hráček Dukly od 7 do 21 let a hráčů A týmu. Dále ohlasy předních uměleckých osobností, které se pravidelných setkání na tribuně Julisky účastnily a fotografie všech týmů Dukly Praha.

K dostání v klubovém e-shopu na www.fkdukla-shop.cz nebo ve stánku fanshopu na utkání s Boleslaví.