• U16

• 19.06.2017

Dukla na All Stars Cup 2017

V 9. ročníku prestižního mezinárodního turnaje All Stars Cup 2017, který se konal v areálu pražské Slavie a dle obsazení byl nejsilnějším ve své historii, měli hráči Dukly skutečné štěstí na atraktivní soupeře.

Již první den se Dukla střetla mimo jiné s Paris St. Germain a FC Porto (pozdějším vítězem), druhý den s dánským Midtjyllandem a mexickým Chivasem Guadalajara. Třešničkou na dortu pak byl zápas s londýnským Arsenalem na úvod nedělního programu.

"První hrací den byl na klucích znát veliký respekt k soupeřům. Hráči, kteří ještě před rokem hráli např. za Stodůlky nebo Aritmu, nyní stáli proti hráčům z věhlasných světových klubů, což se na jejich herním projevu samozřejmě projevilo. V průběhu turnaje se však ostych z velkých jmen postupně vytrácel a zápasy proti Midtjyllandu, druhý zápas proti PSG, nebo zmiňovanému Arsenalu, se kterým jsme podlehli 0:1 po přísně nařízené penaltě, jsme odehráli již velice sebevědomě. Dokázali jsme předvést kvalitní herní pasáže a vypracovat si i velmi dobré šance, v jejich finálním řešení jsme však na rozdíl od soupeřů nebyli zdaleka tak přesní. Těžké zápasy u kluků odkryly jejich limity, ale i možnosti a herní potenciál. Turnaj tak byl pro ně v první řadě neocenitelnou zkušeností a srovnáním s hráči té nejvyšší úrovně a zároveň krásnou tečkou za letošní sezónou," okomentoval působení našeho mužstva na All Stars Cupu trenér Tomáš Kulvajt.

Pátek | Skupina D

FC Porto - FK Dukla Praha 2:0