• Fanoušci

• 18.04.2016

Dukla Klub jede do Baťova města

Další anglický týden zakončí dukelský A-tým výjezdem na Letnou – nikoli však tu pražskou, ale až do dalekého Zlína.

Tamní ligový nováček zazářil na podzim a dlouho se držel v horní polovině tabulky, jaro má však výsledkově slabší, ačkoli zle trápí i mnohé favority. Jenom připomeňme, že i na Julisce jsme je porazili pouze 1:0, když navíc dal gól hlavou Ondra Vrzal, dle trenéra hostů „snad nejmenší hráč na hřišti“.

Zlín hraje jednoduchý, ale pohledný fotbal, s rychlým přechodem do útoku vedeného robustním kapitánem Poznarem, a i fanoušci „ševců“ si pobyt v první lize náležitě užívají. A navíc – stále trochu hrozí, že to bude na nějaký čas poslední možnost zažít ve Zlíně prvoligový zápas s dukelskými barvami. Ve zkratce řečeno, body z tohoto zápasu potřebují oba týmy jako sůl. Výjezdní eskadra Dukla Klubu se proto chystá i do Baťova města, povzbuzovat žlutovínové barvy k dalšímu vítězství. Přidáte se?

Výkop zápasu je v neděli 24. dubna v 17.00, odjezd z Prahy je v 11.00 od metra Depo Hostivař, z obvyklého místa za parkovištěm P+R. Cena dopravy je 400 Kč pro člena a 500 Kč pro nečlena Dukla Klubu. Hlaste se všemi standardními cestami – prostřednictvím formuláře, přes fanklubový mail fanklub@fkdukla.cz, nebo na telefonu 775 491 191.

A samozřejmě moc rádi zase uvidíme i moravské Dukláky, jak bývá na našich dalekých výjezdech zvykem.

Výbor Dukla Klubu