• Klub

• 03.05.2016

Dominik Preisler prodloužil smlouvu o dva roky

Dvacetiletý levý bek prodloužil v úterý 3. května 2016 své působení v našem klubu do června 2018.

„Dominik je talentovaným mladým hráčem se všemi předpoklady pro profesionální fotbal. Jsem velice rád, že je to další z řady odchovanců mládežnické akademie Dukly, který se prosadil v A-mužstvu. Věřím, že prodloužením smlouvy bude úspěšně pokračovat v našem klubu ve svém  sportovním růstu,“ uvedl k prodloužení smlouvy sportovní ředitel Günter Bittengel.

Dominik přišel do Dukly v roce 2009 z Bohemians Praha 1905. Z žákovských kategorií se propracoval přes juniorský tým a benešovskou farmu do A-mužstva, za které v posledním kole Synot ligy proti 1.FK Příbram odehrál své první utkání v základní sestavě.

Dominik Preisler v ligovém utkání proti FK Teplice.