• Klub

• 22.07.2017

Dívčí turnus Duklakempů je za námi

Máme za sebou třetí ročník kempů, kde dáváme prostor mladým fotbalistkám.

V roce 2015 jsme odstartovali dívčí kemp v Liblíně. Loňské prázdniny jsme Duklakempy spojily a děvčata měla vyhrazena místa na jednom z turnusů. Takto jsme to praktikovali i letos a dosáhli jsme rekordní účasti 28 děvčat z České republiky a dokonce jedné zahraniční účastnice. Holky byly na kempu rozděleny do tří skupin. Nejstarší skupina absolvovala několik spojených tréninků s nejstaršími chlapci a tréninky měly velmi dobrou úroveň. Menší holky naopak několikrát vyzvaly své klučičí kolegy a měření sil v celkovém součtu bylo vyrovnané. Na kempu jsme neopomněli ani mimofotbalové aktivity. Mezi večerní programy patřily dostihy, orientační hry a nebo nácvik a vymýšlení vlastní choreografie. Holky krom tance dokázaly i výborně sladit outfit. Dostalo se i na kempovou olympiádu, ani zde se holky nenechaly zahanbit a v některých disciplínách nedaly klukům šanci. III. Turnus Duklakempů se vydařil na jedničku. Děkujeme všem, kteří se zůčastnili. Děvčata se účastní i dalších turnusů, ale většinou po pár účastnicích.

Děkujeme rodičům, že do našich kempů vkládají důvěru a těší nás, že se známé tváře vracejí a stále nové tváře přibývají. Tak zase za rok na viděnou v Green Valley :-) .