• Jednorázové projekty

• 05.05.2016

Děkujeme, že jste společně s námi podpořili organizaci ERGO Aktiv!

V úterý 19. dubna 2016 se účastnily dva týmy, složené z dorostenek FK Dukla Praha, Pražské O2 štafety na 4x5 km. Dukla běžela pro neziskovou organizaci ERGO Aktiv, která pomáhá lidem po mozkové příhodě či jiném úrazu mozku, a sbírkou na webových stránkách www.darujme.cz přispěla společně s vámi na výstavbu nové tělocvičny.

Sbírka vytvořená na webových stránkách www.darujme.cz/fkduklapraha oficiálně skončila 27. dubna 2016. Všichni kdo přispěli více jak 300,- Kč budou kontaktováni prostřednictvím e-mailu, aby si vybrali lístek na libovolné ligové utkání. A protože nám sezóna končí, prodloužili jsme možnost zvolení si domácího ligového utkání až do prosince 2016.

Vytyčená hranice 20 000,- Kč, sice zdolána nebyla, ale kdo by se ještě rozhodl ERGO Aktiv společně s námi podpořit, může tak učinit do neděle 8. května 2016, kdy bude možnost příspěvků definitivně ukončena.

Běžíme pro naději, děkujeme, že běžíte s námi!