• Klub

• 27.06.2013

Další změny v kádru jsou tady

Máme za sebou přes týden letní přípravy a v kádru se to pěkně hýbe. Klub definitivně opouští Vojtěch Přeučil a Jakub Sklenář, na hostování jde Tomáš Pospíšil s Ondřejem Šimlem.

Nová a asi nejzajímavější změna je odchod Vojtěcha Přeučila. Po vzájemné dohodě klubů odchází na přestup do FC Vysočina Jihlava. Vojta za Duklu v letošní sezóně odehrál celkem 25 zápasů a vstřelil 3 branky, za jeho služby pro náš klub mu děkujeme a přejeme hodně štěstí v dalším angažmá. Stejně tak i Jakubovi Sklenářovi, kterému vypršela smlouva a bylo mu povoleno hledat si nové angažmá. Oba útočně ladění hráči působí v prvním týmu od sezóny 2010/11.

Dále o rok prodloužil hostování v FK Pardubicích Tomáš Pospíšil a Ondřej Šiml odešel taktéž na roční hostování s opcí do klubu FC MAS Táborsko.