• Klub

• 26.03.2013

Hráči na hostování a farma

V promrzlém "jarním" víkendu pokračovalo další kolo Fotbalové národní ligy (2.liga). Jak se dařilo hráčům na hostování? O víkendu sehrály utkání také Kunice.

Hráči na hostování

V Pardubicích je na hostování dvojice Pospíšil a Nečas. Prvně jmenovaný odehrál celé utkání, ve kterém jeho mužstvo vyhrálo na půdě Viktorie Žižkov 2:0.

V mužstvu Táborska je na hostování Pavel Radoš, který se postupně usazuje v základní sestavě. Tentokrát odehrál celých 90 minut v remízovém zápase proti Bohemians Praha/Střížkov.

Jakub Sklenář je na hostování v FK Čáslav. Utkání proti Baníku Sokolov bylo ale odloženo.

Dvojice Šiml a Šmíd zasáhla do šlágru kola FNL proti Znojmu. Ondřej Šiml odehrál celý druhý poločas a Michal Šmíd odehrál celé utkání. Bohemians Praha 1905 ale nakonec podlehli Znojmu 0:2.

Farma

Kunice odehrály utkání proti FC Písek. Zápas, do kterého zasáhlo několik hráčů Dukly, skončil remízou 1:1. Branku Kunic vstřelil Vojtěch Engelmann.