• Ženy

• 21.03.2013

Cesta pohárem končí ve čtvrtfinále

O víkendu naše děvčata sehrála čtvrtfinálový duel proti Slavii. Favorit byl znám dopředu a zápas se podle toho taky odvíjel. Konečný výsledek je 0:13, stejný jako před rokem.

Od první minuty utkání byla Slavia u míče, nastěhovaná na naší polovině a kombinovaly. Byla otázka času, kdy padne první branka. To se stalo cca po 10ti minutách a pak se brankostroj rozjel naplno. Stav skóre se zastavil v první půli na 0:7.

Druhá půle byla obdobná. My jsme se snažily co nejvíce bránit, ale velká kvalita soupeře byla znát a skóre se navyšovalo. Nakonec rozhodčí musela do zápisu napsat konečné skóre 0:13.

FK Dukla Praha – SK Slavia Praha 0:13 (0:7)
Branky: 24., 33., 36., 56. a 58. Divišová, 42., 60., 74. a 80. Necidová, 11. a 86. (pen.) Kožárová, 12. Budošová, 43. Tomášková
Rozhodčí: Zubková – Navrátilová, Šmolíková

Sestava Dukla Praha:
Dolejšová - Piháková (71. Němečková Aneta), Toťová, Sůrová, Králíčková, Májíčková, Beránková, Kozlíková, Rzycká, Smíšková, Křečková (77. Melcherová)

Sestava Slavia Praha:
Korenčiová - Bartovičová, Pincová, Budošová (46. Němečková Alice), Tomášková - Cahynová - Divišová, Necidová, Pěničková (46. Holečková), Benýrová – Kožárová

Pohár KFŽ bude pokračovat bez naší účasti. Semifinálové čtyřka je složena následovně: Sparta Praha, Slavia Praha, Bohemians Střížkov, Slovácko. Semifinálové zápasy se odehrají 1. a 8.května. Kdo s kým, to se dozvíme po losu.