• Ženy

• 18.03.2013

Ženy přivítají jeden z nejlepších týmů u nás, Slavii Praha

Zítřejší čtvrtfinále poháru proti sobě jako minulý rok svedlo pražskou Slavii a naše děvčata z Dukly. Zápas se odehraje pod umělým osvětlením zítra v úterý od 19:00 Na Julisce. Pro naše holky je to první mistrovský zápas jara, soupeř již má za sebou ligové kolo proti Hradci Králové. Ten Slavia zvládla velmi dobře a porazila Hradec celkem hladce 7:0.

Novinkou oproti ostatním domácím zápasům bude možnost občerstvení. Po dohodě s firmou Foodtrucks, s.r.o., bude 30 minut před zápasem přistavena pojízdná restaurace. Foodtrucks se specializuje na mexickou a texaskou kuchyni, takže pevně věříme, že se Vám novinka bude líbit a zpestří Vám pohárové utkání žen.

Firmu Foodtrucks najdete na Twitteru, Facebooku nebo http://foodspot.cz/
 Twitter.com/foodspotcz

Facebook.com/foodspotcz

Poslední zápas našeho soupeře (10.kolo – 1.liga žen)
SK Slavia Praha – FC Hradec Králové 7:0 (4:0)
Branky: 53. a 75. Pincová, 8. vlastní, 14. Divišová, 26. Cahynová, 32. Kožárová, 47. Pěničková pen.
Rozhodčí: Kramlová, Šauflová, Šichevičová

Sestava Slavia: Korenčiová - Dědinová, Budošová, Pincová, Tomášková (70. Benýrová) - Divišová, Bartovičová (60. Necidová), Pěničková, Cahynová, Holečková (65. Brázdová) – Kožárová

Sestava Hradec: Sladká – Flidrová (46. Cermanová), Benešová, Hýlová, Lacinová, Novotná, Mikešová, Svobodová, Niczová (46. Vaníčková), Rovenská (77. Šrůtková), Vlasatíková

Foto našeho soupeře: