• Klub

• 18.03.2013

Hráči na hostování a farma

Naplno se rozběhly i nižší soutěže. Druhá liga vstoupila do své jarní části s novým názvem - Fotbalová národní liga (FNL). Ze zimního spánku se vítězně probudily i Kunice v ČFL.

Hráči na hostování:

Z pardubické dvojice Pospíšil a Nečas odehrál utkání proti Opavě pouze prvně jmenovaný. Prohře 1:2 ale nezabránil.

Další dva hráče máme na hostování v Bohemians Praha 1905. V zápase proti Karviné, který skončil 0:0, nastoupil až na úplný závěr Ondřej Šiml. Michal Šmíd nehrál.

Jakub Sklenář odehrál za Čáslav 57 minut. Jeho mužstvo ale podlehlo Ústí nad Labem 1:2.

Dalším hráčem, který zasáhl do FNL byl Pavel Radoš, který odehrál 77 minut za MAS Táborsko. Bohužel ani tomuto mužstvu se výsledkově nedařilo a prohrálo 2:0 na půdě HFK Olomouc.

Farma:

Kunice navázaly na své úspěšné podzimní tažení v České fotbalové lize. V utkání na půdě Strakonic vyhrály 2:1 a jednu branku vstřelil Jíra. Kunice nastoupily v této sestavě:

Šebek (43. Tetour) - Veselý, Hanousek, Hell, Hyský, Kordiak, Ouedraogo, Tenkl, Jíra (89. Balšánek), L. Dvořák, Koubek (66. Čelůstka)