• Klub

• 08.03.2013

Do jarního kola s názvem Škoda Transportation Arena

Poprvé v historii stadionu Juliska ponese areál název spojený s jeho partnerem, Škoda Transportation Arena.

V rámci partnerství, které FK Dukla uzavřela s novým hlavním sponzorem, společností Škoda Transportation, se kromě nového druhého loga na dresu, objeví jejich název v označení stadionu pro všechna domácí fotbalová utkání. FK Dukla se tak poprvé v historii stane součástí skupiny klubů, jejichž stadiony využívají jméno svého partnera.

„Jsme rádi, že se společnost Škoda Transportation rozhodla spojit své jméno s naším klubem a stadionem a věříme, že spojení s takto silným partnerem bude dlouhodobého charakteru,“ uvedl Michal Prokeš, předseda představenstva FK Dukla Praha, a. s.

V létě 1960 byl v Praze Dejvicích otevřen nový stadion. Po dobu svého trvání prošel několika přestavbami, ta poslední proběhla o zimní přestávce - druhá etapa doosazení tribuny sedačkami. Krytá tribuna, která patří k největším a k nejkrásnějším stavbám tohoto typu u nás, má celkovou kapacitu 8150 míst.