• Preview k zápasu

• 07.02.2013

Zítřejší soupeř: FC Korona Kielce

Včerejší utkání proti PFC Botev Plovdiv nedopadlo pro Duklu nejlépe, když svému soupeři podlehla 0:2. Zítra ji čeká další prověrka, tentokrát polský klub FC Korona Kielce, od 10,00 hod.

FC Korona Kielce je polský fotbalový klub, založený roku 1973. Za jeho největší úspěch lze považovat 5. místo v polské Ekstraklase ze sezóny 2011/12. V letošním ročníku jsou po podzimní části na 13. místě tabulky.

Poslední utkání sehrála Korona na Kypru se Slovanem Liberec , kde oba týmy tráví své herní soustředění. Do utkání polský tým nevstoupil špatně, když se prosadil už ve druhé minutě zápasu trefou Stana - 1:0. Liberec na to odpověděl o 20 minut později gólem Rabušice. Další branky padly až ve druhém poločase, kde se nejprve prosadil Fleišman – 1:2, následně srovnala Korona na 2:2. O vítězství Liberce nakonec rozhodl deset minut před koncem Šural. Korona Kielce – Slovan Liberec – 2:3.