• Preview k zápasu

• 24.01.2013

TL: Poslední utkání odehrajeme s Libercem

V rámci Tipsport ligy čeká Duklu poslední utkání o konečné umístění. V sobotu od 11,00 hod nastoupí proti Liberci na UMT v Edenu.

Dukla se ve své skupině B umístila na druhém místě, ve vítězství ji zabránila prohra (0:2) s Hradcem Králové, který postupuje do semifinále. Během posledních tří týdnů sehrála Dukla ještě tři utkání a to s Viktorií Žižkov (2:2), Dynamem Č. Budějovice (2:1) a Táborskem (2:1).

Liberec v rámci skupiny A sehrál utkání s Teplicemi (2:1), Jabloncem (2:1), Bohemians 1905 (0:3) a Slavií (2:3). Z jeho skupiny postupuje Slavia, která prohrála pouze s Teplicemi. Během zimní přípravy odešel z Liberce záložník Vácha do Sparty a gólman Bičík do klubu Mersin Idmanyurdu. Naopak Slovan posílil zejména obranu v podobě Radovana Kováče, Jiřího Pimpary a Martina Frýdka k těmto obráncům ještě přibyl záložník David Pavelka.