• Preview k zápasu

• 18.01.2013

Tipsport liga: Poslední utkání skupiny s Táborskem

V sobotu 19. ledna od 13,00 hod se Dukla střetne na UMT v Berouně, Na Máchovně s týmem Táborska. Odehraje si tak svůj poslední zápas v rámci skupiny B, kde se nachází se čtyřmi body na třetím místě.

Třetí utkání proti Budějovicím se svěřencům Luboše Kozla povedl. V prvním poločase muselo Dynamo dvakrát zachraňovat z brankové čáry, ve druhém poločase se Dukle podařilo dvakrát skórovat a po jednom vstřeleném gólu Budějovic si odvezla z Berouna první výhru 2:1.

Druholigovému Táborsku se v Tipsport lize zatím daří. V posledním utkání porazilo Budějovice stejným poměrem 2:1 a v tabulce skupiny B se tak nachází na druhém místě s celkovým počtem čtyř bodů. Na rozdíl od Dukly má k dobru ještě jedno utkání, které odehraje ve středu 23. ledna proti Viktorii Žižkov.
Po podzimní části sezóny je Táborsko v druhé nejvyšší soutěži na dvanáctém místě s osmnácti body a během zimní přípravy se ke kádru přidal útočník Antonín Presl, který má za sebou pět ligových startů v dresu Viktorie Plzeň.

Přijeďte fandit o víkendu do Berouna od 13,00 hod a podpořit tak svůj klub!

Rozlosování Tipsport ligy:

•  9. ledna - Tipsport liga: FK Viktoria Žižkov 11,00 hod (UMT Beroun) 2:2
  • 12. ledna - Tipsport liga: FC Hradec Králové 15,00 hod (UMT Eden) 0:2
  • 16. ledna - Tipsport liga: SK Dynamo České Budějovice 11,00 hod (UMT Beroun) 2:1
  • 19. ledna - Tipsport liga: FC MAS Táborsko 13,00 hod (UMT Beroun)
  • 26. ledna - Tipsport liga: Dle umístění