• Preview k zápasu

• 14.01.2013

Tipsport liga: České Budějovice

Ve středu 16. ledna 2013 vyjede A tým již k třetímu utkání skupiny B do Berouna. Od 11,00 hod se tu utká s týmem SK Dynamo České Budějovice.

Poslední utkání se Dukle příliš nevydařilo, když podlehla Hradci Králové 0:2. Hradci se zatím vede v rámci skupiny B nejlépe, když si po první remíze 2:2 s Táborskem a výhře s naším týmem 2:0 připsal vítězství 1:0 nad Viktorkou Žižkov.

Další kdo má za sebou sobotní zápas je náš středeční soupeř SK Dynamo České Budějovice. S Táborskem prohrál v Berouně 1:2. Budějovický tým se během zimní přípravy rozrostl o teplického obránce Václava Ježdíka, dále dostanou šanci se prosadit Vladimír Dobal, Roman Wermke, Michal Petráň nebo Rastislav Bakala. Zatím poslední posilou je záložník Jaroslav Černý. Naopak v týmu ukončil své působení Fernando Tobias Hudson, Michal Rakovan a František Nĕmec odešli na hostování do Bohemians Praha, resp. Baníku Most.

Přijeďte Duklu povzbudit ve třetím utkání Tipsport ligy!

Rozlosování Tipsport ligy:

•  9. ledna - Tipsport liga: FK Viktoria Žižkov 11,00 hod (UMT Beroun) 2:2
  • 12. ledna - Tipsport liga: FC Hradec Králové 15,00 hod (UMT Eden) 2:0
  • 16. ledna - Tipsport liga: SK Dynamo České Budějovice 11,00 hod (UMT Beroun)
  • 19. ledna - Tipsport liga: FC MAS Táborsko 13,00 hod (UMT Beroun)
  • 26. ledna - Tipsport liga: Dle umístění