• Klub

• 12.01.2013

Jan Pázler: Do Jablonce již v zimě

Přestup Davida Lafaty ovlivní i pohyb v kádru Dukly Praha, Jan Pázler se na sever Čech přesune již v zimní přestávce.

Přestup útočníka Dukly do Jablonce jsme avizovali už dříve, ovšem k definitivnímu odchodu Jana Pázlera mělo dojít až po skončení letošní sezony. Celá situace se ale zamotala po přestupu Davida Lafaty do Sparty.

Jablonec řeší odchod svého kanonýra tím, že si nejspíše stáhne oba dva mladé ofenzivní hráče, kteří měli nastoupit až do letní přípravy - již zmiňovaného Jana Pázlera a Mariana Kováře ze Slovácka.

K tomuto přesunu se vyjádřil i generální ředitel klubu Michal Šrámek: “Po dohodě s Jabloncem jsme zvážili situaci a ukončili hostování Jana Pázlera, které mělo původně trvat do 30. června. Honza se bude od pondělí připravovat s Jabloncem. Věřím, že bude stále stoupat výše ve svém fotbalovém životě a že jej brzy uvidíme za hranicí českého fotbalu, proto mu přeji hodně štěstí a zdraví.”